Passion

Passion Maxwell and Williams

Kolekce Passion je elegantní kolekcí s jemným dekorem od Maxwell and Williams určenou především pro slavnostní příležitosti. Představte si slavnostní stůl prostřený touto netypickou jídelní soupravou a sladěný s okolním vybavením jídelny.

Sváteční porcelán Passion je elegantní kolekce porcelánu zjemněná barevným dekorem. Výrazný tvar talířů tvoří dynamicky zvlněné linie, které vyniknou na čtvercovém tvaru talířů. Talíře mají také jemně zaoblené hrany. Dekor vytváří šedivé a červené linie doplněné o barevné prvky v podobě listů ginkgo nebo květů máku. 

Součásti kolekce Passion

Kolekce Passion se skládá ze vzájemně kombinovaných talířů, misek a hrnečků. Jídelní a servírovací talíře rozšíříte o misky nebo velkou salátovou mísu. K pití je snadné zvolit šálek s podšálkem na espresso, cappucino nebo kávu. 

Porcelán Passion má stejný tvar porcelánu jako kolekce Frequency, která zlatými linkami ještě snáze navodí sváteční atmosféru. Čistě bílý porcelán nabízí kolekce Motion. Kolekce lze vzájemně kombinovat.

Možnost zakoupení

Jednotlivé díly porcelánové kolekce Passion je možné zakoupit na uvedeném odkazu.

logo ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).