počet produktů: 0
cena: 0 Kč
Kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru

Akční nabídky
Talíř Caviar s vysokým okrajem, dezertní
původní cena: 219 Kč
175 Kč
Miska na dip Diamonds, 10 cm
původní cena: 49 Kč
39 Kč
Šálek s podšálkem cappuccino Frequency
původní cena: 199 Kč
169 Kč

Motion

Motion Maxwell and Williams

Kolekce Motion je elegantní kolekcí Maxwell and Williams určenou především pro slavnostní příležitosti a sváteční atmosféru. Představte si slavnostní stůl prostřený netypickou zvlěnou jídelní soupravou.

Sváteční porcelán Motion je kolekcí elegantní porcelánu. Porcelánu dává výraz zvlněný tvar talířů, které vynikají na jejich čtvercovém tvaru. Talíře mají také jemně zaoblené hrany a tvoří tak atypicky neokoukané zvlněné linie

Porcelán Motion má stejný tvar porcelánu jako kolekce Frequency, která zlatými linkami ještě snáze navodí sváteční atmosféru. Barevný dekor v kombinaci červené a šedé barvy má kolekce Passion. Kolekce lze vzájemně kombinovat.

Součásti kolekce Motion

Kolekce Motion se skládá několika velikostí talířů, misek a hrnečků. Jídelní talíře se dají doplnit o misky nebo velkou salátovou mísu. K pití je snadné zvolit šálek s podšálkem na espresso, cappucino nebo kávu. 

Porcelánové nádobí kolekce Motion můžete zvolit pro prostření slavnostního stolu. Servírovat můžete na velkých servírovacích talířích nebo obdélníkových podnosech.

Možnost zakoupení

Jednotlivé díly porcelánové kolekce Motion je možné zakoupit na uvedeném odkazu.

Katalog ke stažení

Katalog kolekce Frequency je možné stáhnout na uvedém odkazu nebo kliknutím na obrázek.

 

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).