Motion

Motion Maxwell and Williams

Kolekce Motion je elegantní kolekcí Maxwell and Williams určenou především pro slavnostní příležitosti a sváteční atmosféru. Představte si slavnostní stůl prostřený netypickou zvlěnou jídelní soupravou.

Sváteční porcelán Motion je kolekcí elegantní porcelánu. Porcelánu dává výraz zvlněný tvar talířů, které vynikají na jejich čtvercovém tvaru. Talíře mají také jemně zaoblené hrany a tvoří tak atypicky neokoukané zvlněné linie

Porcelán Motion má stejný tvar porcelánu jako kolekce Frequency, která zlatými linkami ještě snáze navodí sváteční atmosféru. Barevný dekor v kombinaci červené a šedé barvy má kolekce Passion. Kolekce lze vzájemně kombinovat.

Součásti kolekce Motion

Kolekce Motion se skládá několika velikostí talířů, misek a hrnečků. Jídelní talíře se dají doplnit o misky nebo velkou salátovou mísu. K pití je snadné zvolit šálek s podšálkem na espresso, cappucino nebo kávu. 

Porcelánové nádobí kolekce Motion můžete zvolit pro prostření slavnostního stolu. Servírovat můžete na velkých servírovacích talířích nebo obdélníkových podnosech.

Možnost zakoupení

Jednotlivé díly porcelánové kolekce Motion je možné zakoupit na uvedeném odkazu.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).