X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
počet produktů: 0
cena: 0 Kč
Kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru

Akční nabídky
Hrnek na polévku Fragrant Garden, oregano
původní cena: 159 Kč
79 Kč
Šálek s podšálkem cappuccino Frequency
původní cena: 199 Kč
169 Kč
Šálek s podšálkem espresso Balance
původní cena: 129 Kč
64 Kč

Frequency

Frequency Maxwell and Williams

Kolekce Frequency je elegantní kolekcí Maxwell and Williams určenou především pro slavnostní příležitosti a sváteční atmosféru. Představte si slavnostní stůl prostřený touto netypickou jídelní soupravou.

Sváteční porcelán Frequency je elegantní kolekce porcelánu zjemněná zlatým dekorem. Výrazným prvkem jsou dynamicky zvlněné zlaté linie, které vyniknou na čtvercovém tvaru talířů. Talíře mají také jemně zaoblené hrany a vyniknou v neokoukaných atypicky zvlněných okrajích

Součásti kolekce Frequency

Kolekce Frequency se skládá ze vzájemně kombinovaných talířů, misek a hrnečků. Jídelní a servírovací talíře rozšíříte o misky nebo velkou salátovou mísu. K pití je snadné zvolit šálek s podšálkem na espresso, cappucino nebo kávu. 

Pro slavnostní tabuli zvolte porcelánové nádobí Frequency. Zlatou barvou dekoru podtrhnete vyjímečnost slavnostní příležitosti. Zpestříte ji také velkými servírovacími talíři nebo obdélníkovými podnosy ve dvou velikostech.

Porcelán Frequency má stejný tvar porcelánu jako kolekce Motion, který je čistě bílou alternativou porcelánu. Barevný dekor v kombinaci červené a šedé barvy má kolekce Passion. Kolekce lze vzájemně kombinovat.

Možnost zakoupení

Jednotlivé díly porcelánové kolekce Frequency je možné zakoupit na uvedeném odkazu.

Katalog ke stažení

Katalog kolekce Frequency je možné stáhnout na uvedém odkazu nebo kliknutím na obrázek.