Fragrant Garden

Fragrant Garden Maxwell and Williams

Fragrant Garden je kolekcí firmy Maxwell and Williams, která je provoněná zahradními bylinkami. 

Kolekce porcelánu Fragrant Garden je vítaným zpestřením a oživením mezi bílými kolekcemi Maxwell and Williams. Rozkvetlou zahradu připomínají oblíbené bylinky střídající se v motivech rozmarýnu, česneku, oregana a tymiánu. Kolekce Fragrant Garden přesně zapadne do tradičně, venkovsky zařízených kuchyní nebo chalup, lze jej také doplnit k oblíbenému provance stylu.

Součásti porcelánového nádobí

Kolekce Fragrant Garden od Maxwell Williams obsahuje různě velké dózy na potraviny, které oceníte třeba na mouku, čaj, strouhanku, stejně jako špagety nebo cukr. Dalšími doplňky, které doplňují vybavení kuchyně jsou mléčenka a cukřenka. Oblíbené jsou hrnečky a šálky, ale největší uplatnění nacházejí zapékací mísy a talíře na dorty. Nemělo by se zapomínat ani na nádobu na sůl, stojánek na toasty nebo máselničku.

Použití porcelánu

Kolekci Fragrant Garden lze díky vysoké kvalitě vypaléného dekoru používat v mikrovlnné troubě a mýt v myčce nádobí. Stejně tak jako nádoby na zapékání jsou odolné vysokým teplotám v troubách při pečení.

Možnost zakoupení porcelánu

Jednotlivé součásti porcelánové kolekce Fragrant Garden je možné zakoupit na uvedeném odkazu.

logo ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).