počet produktů: 0
cena: 0 Kč
Kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru

Akční nabídky
Miska na dip Diamonds, 10 cm
původní cena: 49 Kč
39 Kč
Jídelní souprava ZiiZ, 12 ks
původní cena: 2 999 Kč
2 899 Kč
Jídelní sada Cirque, 12 ks
původní cena: 2 299 Kč
2 199 Kč

Cherry Blossom

Cherry Blossom Maxwell and Williams

Cherry Blossom byla první kolekcí od Maxwell and Williams s dekorem. Výrazný květinový dekor v černé barvě byl inovativní a neokoukaný. Rozkvetlé větvičky třešní protkávají celou kolekci a na každém kusu porcelánu je odlišný motiv květin.

Kolekce Cherry Blossom je moderním pojetím porcelánu. Vyniká výrazným černým dekorem v podobě rozkvelé větvičky, který dominuje neobvyklému tvaru porcelánu. Čtvercové talíře, misky, hranaté podnosy a podšálky mají oblé rohy a jsou zjemněny květinovým dekorem.

Ukončení výroby a alternativy

Výroba této kolekce je již ukončena, doprodávají se zbývající kusy. Novou alternativou tomuto porcelánu je kolekce Breeze, která si pohrává s principem černého dekoru, ale v jednoduchých tenkých linkách rozvlněných jemným vánkem. Čistě bílou alternativou, porcelánu stejného čtvercového tvaru, je kolekce East Meets West.

Součásti porcelánového nádobí

Kolekce obsahuje jídelní soupravu, kávovou soupravu s šálky na espresso a capuccino, hrnečky na čaj, konvici, cukřenku a mléčenku. Nechybí ani podnosy a servírovací talíře. 

Použití porcelánu

Kolekci Cherry Blossom díky vysoké kvalitě porcelánu a vysokým teplotám vypalování glazury lze používat v mikrovlnné troubě a mýt v myčce nádobí.

Možnost zakoupení porcelánu

Jednotlivé součásti porcelánové kolekce Cherry Blossom je možné zakoupit na uvedeném odkazu.

Katalog porcelánu ke stažení

Katalog kolekce Cherry Blossom je možné stáhnout na uvedeném odkazu nebo kliknutím na obrázek.

 

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).