Cherry Blossom

Cherry Blossom Maxwell and Williams

Cherry Blossom byla první kolekcí od Maxwell and Williams s dekorem. Výrazný květinový dekor v černé barvě byl inovativní a neokoukaný. Rozkvetlé větvičky třešní protkávají celou kolekci a na každém kusu porcelánu je odlišný motiv květin.

Kolekce Cherry Blossom je moderním pojetím porcelánu. Vyniká výrazným černým dekorem v podobě rozkvelé větvičky, který dominuje neobvyklému tvaru porcelánu. Čtvercové talíře, misky, hranaté podnosy a podšálky mají oblé rohy a jsou zjemněny květinovým dekorem.

Ukončení výroby a alternativy

Výroba této kolekce je již ukončena, doprodávají se zbývající kusy. Novou alternativou tomuto porcelánu je kolekce Breeze, která si pohrává s principem černého dekoru, ale v jednoduchých tenkých linkách rozvlněných jemným vánkem. Čistě bílou alternativou, porcelánu stejného čtvercového tvaru, je kolekce East Meets West.

Součásti porcelánového nádobí

Kolekce obsahuje jídelní soupravu, kávovou soupravu s šálky na espresso a capuccino, hrnečky na čaj, konvici, cukřenku a mléčenku. Nechybí ani podnosy a servírovací talíře. 

Použití porcelánu

Kolekci Cherry Blossom díky vysoké kvalitě porcelánu a vysokým teplotám vypalování glazury lze používat v mikrovlnné troubě a mýt v myčce nádobí.

Možnost zakoupení porcelánu

Jednotlivé součásti porcelánové kolekce Cherry Blossom je možné zakoupit na uvedeném odkazu.

logo ComGate

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).