počet produktů: 0
cena: 0 Kč
Kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru

Akční nabídky
Podnos Breeze, 20x11 cm
původní cena: 229 Kč
199 Kč
Podnos East Meets West, 26x15 cm
původní cena: 299 Kč
249 Kč
Šálek s podšálkem Cashmere Bone China, 350 ml
původní cena: 279 Kč
249 Kč

Bisou

Bisou Maxwell and Williams

Kolekce Bisou přináší zcela nový koncept jídelního porcelánového nádobí. Její talíře a podnosy mají nezvykle obdélníkový tvar. 

Designéři od Maxwella přirovnávají novou kolekci Bisou k retro stylu. Hrany talířů směrem k okrajům zúžili a oblé hrany nechaly jemně ztrácet v zakulacených rozích. Celkový vzdušný dojem talířů vytváří mírné prohnutí a zvlnění okrajů směrem nahoru.

Kolekce Bisou navazuje na úspěch dvou předchozích kolekcí - Balance se čtvercovými talíři a Andiamo s výraznými a prohnutými okraji. Z obou kolekcí si bere oblé hrany a atypický čtvercový tvar talířů, který prodlužuje do podlouhlé až obdélníkové podoby

Součásti porcelánového nádobí

Jednotlivé díly kolekce Bisou od Maxwell Williams lze kombinovat do jídelní soupravy nebo s univerzálními doplňky kolekce White Basic. Kolekce obsahuje obdélníkové talíře a podnosy, polévkové misky a velkou salátovou mísu. Nechybí hrnečky, šálky s podšálkem na cappuccino, espresso, cukřenka, mléčenka. 

Použití porcelánu

Kolekci Bisou lze díky vysoké kvalitě porcelánu používat v mikrovlnné troubě a mýt v myčce nádobí.

Možnost zakoupení porcelánu

Jednotlivé součásti porcelánové kolekce Bisou je možné zakoupit na uvedeném odkazu. Jednotlivé části lze libovolně kombinovat, je možné je kupovat po kusech nebo doplnit univerzální kolekcí jídelních doplňků kolekce White Basic.

Katalog porcelánu ke stažení

Katalog kolekce Bisou je možné stáhnout na uvedeném odkazu nebo kliknutím na obrázek.

 

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).