počet produktů: 0
cena: 0 Kč
Kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek

Přihlásit k odběru

Akční nabídky
Šálek s podšálkem cappuccino Frequency
původní cena: 199 Kč
169 Kč
Šálek s podšálkem espresso Balance
původní cena: 129 Kč
64 Kč
Hrnek na polévku Fragrant Garden, oregano
původní cena: 159 Kč
79 Kč

Bisou

Bisou Maxwell and Williams

Kolekce Bisou přináší zcela nový koncept jídelního porcelánového nádobí. Její talíře a podnosy mají nezvykle obdélníkový tvar. 

Designéři od Maxwella přirovnávají novou kolekci Bisou k retro stylu. Hrany talířů směrem k okrajům zúžili a oblé hrany nechaly jemně ztrácet v zakulacených rozích. Celkový vzdušný dojem talířů vytváří mírné prohnutí a zvlnění okrajů směrem nahoru.

Kolekce Bisou navazuje na úspěch dvou předchozích kolekcí - Balance se čtvercovými talíři a Andiamo s výraznými a prohnutými okraji. Z obou kolekcí si bere oblé hrany a atypický čtvercový tvar talířů, který prodlužuje do podlouhlé až obdélníkové podoby

Součásti porcelánového nádobí

Jednotlivé díly kolekce Bisou od Maxwell Williams lze kombinovat do jídelní soupravy nebo s univerzálními doplňky kolekce White Basic. Kolekce obsahuje obdélníkové talíře a podnosy, polévkové misky a velkou salátovou mísu. Nechybí hrnečky, šálky s podšálkem na cappuccino, espresso, cukřenka, mléčenka. 

Použití porcelánu

Kolekci Bisou lze díky vysoké kvalitě porcelánu používat v mikrovlnné troubě a mýt v myčce nádobí.

Možnost zakoupení porcelánu

Jednotlivé součásti porcelánové kolekce Bisou je možné zakoupit na uvedeném odkazu. Jednotlivé části lze libovolně kombinovat, je možné je kupovat po kusech nebo doplnit univerzální kolekcí jídelních doplňků kolekce White Basic.

Katalog porcelánu ke stažení

Katalog kolekce Bisou je možné stáhnout na uvedeném odkazu nebo kliknutím na obrázek.